Winners Waiting list
Athlete Country Category Team ITRA
Kristian Karlsen MEN Individual
Ana Correia WOMEN Trilho Perdido Eventos / Imporlux
Andrew Hawks MEN ALTRA ITRA
Svetlana Mastitskaya WOMEN Individual ITRA
KNIOUN OMAR MEN Individual
Paulo Roque MEN Fatima Trail Team
Thomas Adams MEN Inov8
Miguel Alejandro MEN Individual
Jon Von Knorring MEN [MoV]
Silviya Mladenova WOMEN ASP Run ITRA
Roland Hric MEN SkiMo Stats
Jesus Carrero MEN Individual ITRA
Nelson Neves MEN ACDJS-Associacao Cultural Desportiva Jardim da Serra ITRA
Hamim Chilafi MEN Individual
Jason Cuddy MEN Individual ITRA
Jaygovind Yadav MEN Individual ITRA
Alexandru Buza MEN Individual ITRA
Martin Anton Henzi MEN Individual ITRA
IBAI ARRESE MEN Individual
Niall Giblin MEN Individual
Arnoldo Loaiza MEN KILIMA TRAILRUNNING COSTA RICA
Marcin Brus MEN Individual ITRA
Anders Haga MEN Individual
Alexander Weigel MEN Team KW Energie
Daniel Cirstoveanu MEN TeamRun
Sarah Bergeron-Larouche WOMEN Salomon Canada ITRA
Simone Ciclitira MEN Tarahumara Trail Team Como ITRA
Anastasiia Kravets WOMEN Transporeon
Justin Snair MEN Individual ITRA
Stevie Kremer WOMEN Individual
Alex Roudayna De La Huerta Susilla WOMEN Individual ITRA
Gisela Carrion WOMEN LA SPORTIVA
Sonia Gilli WOMEN DextroEnergy
Andrey Prihodko MEN Individual ITRA
Stuart Colville MEN Individual ITRA
Thibaut Garrivier MEN HOKA ONE ONE ITRA
Ying Xiang WOMEN Individual
Jonne Seppänen MEN Individual ITRA
Huibrecht van Noorden MEN Nederland ITRA
Antti Parjanne MEN Individual ITRA
RYUJI SHINTANI MEN Individual ITRA
Pauline Dufour WOMEN British
Noud Doeleman MEN Individual
Aida PRESA WOMEN Clube Efacec
Alissa St Laurent WOMEN SALOMON ITRA
Nikolay Seregin MEN Trail Running School
Rémy Gardier MEN Individual
Ricardo Caldas MEN Clube Desportivo Escola Santana
Mirjam Saarheim WOMEN Lofoten Ultraløpeklubb
Fernando Pardueles MEN MountaiNavy ITRA
Vincent COLLIARD MEN Individual ITRA
Mehdi Laziri MEN Individual
Sónia Túbal WOMEN Individual ITRA
ISACCO COLLINI MEN MUGELLO OUTDOOR ITRA
Juan Diego Aguilar Bravo MEN CORREDORES AFRICANUS MELILLA ITRA
VASILEIOS ALAMANOS MEN Individual
Alejandro Aguirre Tovar MEN Individual ITRA
Daniel Claassen MEN SALOMON ITRA
Kennedy Sekhuthe MEN Individual ITRA
Cornelio Ciprián MEN Individual ITRA
Rok Kolarič MEN Individual ITRA
BOREK POŽÁR MEN Mizuno Team
Mateo Peña MEN Individual ITRA
Alejandro Figueroa MEN Individual
Michal Zelencik MEN Individual
GISELA CARRION WOMEN LA SPORTIVA ITRA
JAVIER CLAVIJO MEN Team Trainer Sports ITRA
Lorena Gil Vásquez WOMEN Individual
Rashila Tamang WOMEN Individual
Rosslee Guess WOMEN Individual
Rostislav Lipus MEN Run For Friendship
John Harman MEN Individual ITRA
Raquel Andrade WOMEN Individual ITRA
João Monteiro MEN Prazer em Correr - Ilha Terceira ITRA
stephane Moulin MEN Individual ITRA
Mey Ping Low WOMEN Individual
Boris Mizaikoff MEN Double Expresso
Diego Casabonne MEN ADIDAS TERREX ITRA
Aleksei Strelnitckii MEN Individual ITRA
Wesley Trigg MEN Go!Runners ITRA
Claudia Pavia WOMEN TCGT ITRA
Imad Boudal MEN Individual ITRA
Haomin Liu MEN Individual
Pedro Viana MEN S4L / Medense FC ITRA
Gonçalo Raposo MEN Morcegos Trail ITRA
João Marques MEN OCS - Arrábida Trail Team ITRA
Ruben Veloso MEN Edv Viana trail ITRA
Alaa Ali MEN Individual
Rogério Palmeiro MEN Individual ITRA
Jean-Philippe Tschumi MEN HOKA ONE ONE ITRA
Timea Losonc WOMEN Salomon Team Hungary ITRA
SampathKumar Subramanian MEN HappyFeet / Enjambee ITRA
Ricardo Gonçalves MEN ADRAP ITRA
Julia Bleasdale WOMEN Individual ITRA
Alice Hawkins WOMEN Individual
Sander De Deckere MEN Individual
MOHAMED NIZAM ESA MEN Individual ITRA
Filipe Faria MEN Individual
Christian Maibohm MEN Ti Moi Melei ITRA
Alessandro Marmorato MEN Individual ITRA
Paulo Jorge Loureiro MEN fama runners
Bernard van der Kuil MEN Individual ITRA
Inês Marques WOMEN Salomon Suunto Portugal ITRA
Matt Daniels MEN NIKE ITRA
Nuno Fernandes MEN Clube Atletismo Fafe ITRA
Andrew Frehs MEN ARAVAIPA
Khoa Nguyen MEN Individual ITRA
Jamie Obier WOMEN OCR Frankfurt e.V.
Daniella Moreno WOMEN HOKA ONE ONE ITRA
Roberts Krusts MEN Individual ITRA
Vasily Shcherbakov MEN Individual
Roland Kok MEN Individual
Kelly Wolf WOMEN Under Armour ITRA
Mirosława Witowska WOMEN Salco Garmin Team ITRA
Sebastian Marker MEN Individual
William Santana MEN Individual
PASCAL SCHEPERS MEN Individual ITRA
Joan Romero Ficapal MEN Individual
Sophie Mullins WOMEN Individual ITRA
Mickael BREE MEN keskonfoula ITRA
Tom Evans MEN ADIDAS TERREX ITRA
Jesper Lidstrom MEN Waverley Harriers ITRA
Jacek Cieluszecki MEN Individual ITRA
Markus Lindl MEN Individual
Nina Quintas WOMEN Individual ITRA
Andrea Matteucci MEN BergTeam
Rubén Rodriguez Sanchez MEN Ekuon El Conchel Sport Team
micheal O’Rourke MEN Individual
Brennan Townshend MEN Inov8 ITRA
Karen Tse WOMEN Salomon Hong Kong ITRA
Felicia Kromoto WOMEN Individual
João Silva MEN OCS - Arrábida Trail Team
Inês João WOMEN Saca Trilhos Anadia ITRA
Caroline Côté WOMEN Individual ITRA
Pedro Barros MEN Oralklass - Amigos do Trail ITRA
Burak Fevzi Gundogdu MEN Individual ITRA
Alexander Spasov MEN Team Skisharki/ Julistan ITRA
Magdalena Bień WOMEN Individual ITRA
Daniel Reyes MEN Individual
Chenguang Zhang MEN Individual
Kathleen Leguin WOMEN Desert Trail Runners ITRA
Emanuel Oliveira MEN Individual
Gonçalo Luz Correia MEN Amigos do Atletismo de Mafra ITRA
Jacek Rydzik MEN Individual
Pedro Fernandes MEN Monsanto Running Team ITRA
Verónica Bravo WOMEN SALOMON ITRA
Roger Comellas MEN JAB BERGA ITRA
Katherine Barker WOMEN Individual ITRA
Lena Trillelv WOMEN Individual ITRA
Martin Casaubon MEN Individual ITRA
Anthony Boucard MEN Individual ITRA
Melchor Azañes MEN Individual ITRA
Anthony Costales MEN Rabbit ITRA
Kirk Milan MEN Individual ITRA
Katarina Lovrantova WOMEN Salomon Slovakia
Nuno Guimarães MEN Trogloditas Runners
Andreu Simon Aymerich MEN BUFF ITRA
slovak ianco MEN Individual ITRA
Lloyd Donovan MEN Individual
Petr Vltavský MEN SALOMON | SUUNTO CZ ITRA
Emma Stuart WOMEN Individual
Evgeniia Maiorova WOMEN Individual
Juan Rey MEN JOMA
George Yoshida MEN Individual ITRA
Florent Caelen MEN Individual
Charlotte Moerman WOMEN SALOMON
Marcel Scarpato MEN Trail & Beer
Aite Tamang MEN Individual
Nuno Correia MEN United Warriors
Chris Smith MEN Glossopdale Harriers ITRA
Shashwat Rao MEN Individual ITRA
Ivars Piksens MEN Individual ITRA
Tom Evans MEN ADIDAS TERREX ITRA
Ranko Orehovec MEN Individual
Allan Bachmann MEN Individual
Maximilian Zeus MEN Salomon Germany
Evandro Soares MEN C.D SOLORUNNERS VALLADOLID ITRA
Bruno Bondoso MEN C. D. C. NAVE / Trail Runners
Rita Zeqiri WOMEN Individual
Maksym Korytskyi MEN Sparrow Ukraine
Sevennec Alexis MEN SCOTT ITRA
Thabang Sebopa MEN Individual
Daniel Krstulovic Opara MEN HPD Mosor Sikire ITRA
Xiaobin Qiu MEN Individual
Rune Olsen MEN Individual
Konstantinos Paradeisopoulos MEN DYNAFIT ITRA
FERNANDA FRANÇA WOMEN CLUBE OGMA
Maria Ledesma WOMEN Individual
Jan Holbein MEN Pulheimer SC ITRA
Margarida Pereira WOMEN Grupo Desportivo Gonçalo Velho ITRA
Ruut Uusitalo WOMEN Individual
Gregory Heitz MEN Individual
Mauricio Camocardi MEN Andar Extremo Argentina
margaux wattel WOMEN Individual
Hannah Sine WOMEN Individual
Bruno Rodrigues MEN ATR-Algarve trail running ITRA
Joar Palm MEN Individual ITRA
Diogo Kramel MEN NTNUI ITRA
Nazli Aghayghazvini WOMEN Individual ITRA
Bruno Narciso MEN Trail Runners Portimão ITRA